17-річна мама з немовлям опинилася вночі на трасі біля Рівного: що з ними сталося?
Їх помітили патрульні
На автодорозі Київ — Чоп патрульні допомогли 17-річній дівчині, яка серед ночі йшла узбіччям із дитячим візком та 4-місячним немовлям.
Інцидент стався близько 23:00 поблизу села Карпилівка. Про дівчину з візком на узбіччі міжнародної траси правоохоронцям повідомив небайдужий громадянин.
Прибувши на місце, патрульні виявили 17-річну маму з 4-місячною дитиною. Як з'ясувалося, вона запізнилася на рейсовий автобус і вирішила пішки дістатися до найближчого готелю.
Зважаючи на пізню годину та небезпеку перебування на узбіччі жвавого автошляху з немовлям, інспектори допомогли дівчині та доставили її до готелю для безпечної ночівлі. Молода мама подякувала патрульним за допомогу та небайдужість.
У поліції нагадують, що у разі виникнення складних ситуацій на дорозі або потреби в допомозі слід звертатися на спецлінію 102.
Радіо Трек: НОВИНИ