Забута естетика 2000-х знову в моді: квадратні нігті на хвилі популярності (ФОТО)
Стильний манікюр
Мода циклічна, і це правило стосується не лише одягу чи зачісок, а й манікюру. Після багаторічного панування мигдалеподібної форми, цьогоріч у центрі уваги — квадратні нігті. Вони повертаються прямо з 90-х і нульових, коли цю форму обожнювали Крістіна Агілера, Дженніфер Лопес. Тоді квадратні нігті вважалися втіленням елегантності. Хоча з часом мода на них вщухла — мовляв, форма неприродна і не кожному личить — зараз квадрат переживає справжній ренесанс.
Стилісти радять не боятись і спробувати варіант із м’яко закругленими кутами, так званий «м’який квадрат» — він візуально витягує пальці та надає рукам елегантного вигляду.
Ця форма універсальна: вона виглядає ефектно і з покриттями, і з глибокими кольорами — чорним, винним, фіолетовим. Особливо актуальним стає матовий фініш. А от класичний французький манікюр на квадратних нігтях — тепер звучить по-новому: зухвало, виразно, стильно.
Джерело: obozrevatel
Радіо Трек: НОВИНИ