Якщо дуже хочете «вигоріти»: Психолог звертається до колег і дає «10 шкідливих порад»

Підійде всім

Про цей текст варто знати, що його поширюють між собою професійні психологи та психіатри України, однак він також здатен промакітрити мізки кожному та кожній із нас, хто відчуває вигорання і не знає, що з цим робити.

Робити ж треба – НЕ те, що написано нижче. А навпаки. Бо описане в «шкідливих порадах» – це саме те, що й торує наш шлях до вигорання. Далі подаємо текст від Тетяни Лущенко:

Шкідливі поради, якщо дуже хочете «вигоріти»

  1. Ніколи не задовольняйтесь хорошим. Завжди прагніть бездоганної досконалості.

      2. Ніколи не займайтеся спортом

  1. Пам'ятайте, що склянка завжди наполовину порожня.

  2. Побільше харчуйтеся у фаст-фудах. Ніколи не снідайте.

  3. Звинувачуйте у всіх своїх життєвих проблемах своїх батьків, відсутність у вас друзів, свого деспотичного, неетичного, зажерливого, паразитичного капіталістичного боса, або велику змову правих реакціоніонерів.

  4. Беріть на себе відповідальність за все і за всіх увесь час, адже ви повинні зробити всіх потерпілих щасливими.

  5. Втягніться у нескінченний процес контролю над усім і усіма, особливо над тими людьми і речами, над якими ви жодного контролю не маєте.

Співпереживайте!!! Ви повинні відчувати біль потерпілих.

     8.Старайтесь менше спати.

  1. Відчувайте провину, коли їдете з місця подій по завершенню свого відрядження. Не беріть відпусток, а якщо вас до цього примусять, почувайтеся винним.
  2. Винайдіть собі особливий розпорядок: спіть поки не зголоднієте, їжте поки не втомитесь, вживайте алкоголь для розслаблення і «стимулянти» для початку роботи.

Якщо ви практикуватимете ці десять простих речей, вам практично гарантовано коротку і бурхливу кар'єру у сфері першої психологічної допомоги і кризової інтервенції.

Знайшла їх на курсі по першій психологічній допомозі від університету Хопкінса на Coursera

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook