«Взяв і штовхнув чоловіка під потяг»: США обговорюють шокуючі кадри із метро Нью-Йорка (ВІДЕО 18+)
«Ні за що» (с)
Інцидент трапився у вівторок.
Чи не найцікавіше в ньому те, що жертва неспровокованого нападу – 45-річний музичний продюсер – вижив після падіння на колію, під час прибуття потяга метро.
Кадри нападу реально вражають, демонструючи – що реально робиться у підземці мегаполісу, що його часто називають Столицею Світу.
По-перше, на цих кадрах ми бачимо як двоє молодиків просто перестрибують через турнікети, не сплативши за проїзд.
Пізніше, ставши свідками атаки темношкірого нападника, вони так само перестрибують назад, але…
Настільки вільне поводження з правилами, які так відверто порушуються, дають нам зрозуміти загальну атмосферу метрополітену Нью-Йорка.
Про нападника, який тупо захотів убити людину, відомо, що він темношкірий молодик, який вже неодноразово мав проблеми з поліцією і, якого ще не кинули за ґрати лише тому, очевидно, що він має «правильний» колір шкіри.
Таким у США багато що сходить з рук.
Родина Джозефа Лінскі – чоловіка, якого штовхнули під колеса смерті, повідомляє, що він спромігся вижити й отримав лише відносно незначні ушкодження.
Серед іншого це:
- черепно-мозкова травма,
- три переламані ребра та забої,
- але сам потяг його не переїхав і Джосеф йде на поправку.
Що ж до 23-річного нападника, то його звати Камал Хокінз і попередньо йому висунуте звинувачення у замаху на вбивство.
За цим звинуваченням йому може загрожувати 25 років ув’язнення, але… Чим воно все закінчиться – невідомо.
Приміром батько злочинця вже дає інтерв’ю різним ЗМІ в тому ключі, що його син – хороший хлопець, просто, останнім часом став трохи «не в собі». Мовляв:
«Напевно хтось підмішав йому щось у коноплю, яку він курить».
Тим часом у соцмережах люди не сумніваються, що головною причиною нападу з боку молодика став «чорний расизм», який процвітає в США на тлі постійного толерування різноманітних зухвалих злочинів з боку афроамериканців та проповідування концепції «білої провини».
Радіо Трек: НОВИНИ