У розкішній сукні зі шлейфом: Крістіна Агілера заспівала на відкритті Центру Обами (ФОТО)

У Чикаго відкрили Президентський центр: співачка виступила перед почесними гостями

Крістіна Агілера стала однією з головних зірок урочистого відкриття Президентського центру Обами в Чикаго. 

Для виступу співачка обрала ефектну напівпрозору сукню з довгим шлейфом. Образ вона доповнила мінімалістичними срібними прикрасами та фірмовими світлими локонами, пише Page Six.

Під час заходу Агілера виконала власну версію легендарної пісні Луї Армстронга «What a Wonderful World». Співачка зізналася, що раніше ніколи не виконувала цю композицію публічно. Спеціально для церемонії вона підготувала нове аранжування пісні.

Агілера вже неодноразово підтримувала Барака Обаму та брала участь у заходах Демократичної партії. На останніх президентських виборах співачка також відкрито висловила підтримку Камалі Гарріс.

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook