«Головний удар літнього наступу РФ може завдати на Сумщині», - Агіль Рустамзаде

«Мета – капітуляція України» (с)

В очікуванні Стамбулу-2 багато хто висловлює скепсис у можливості реального перемир’я.

Азербайджанський військовий аналітик Агіль Рустамзаде в коментарі Фокусу ставить, зокрема, під сумнів готовність Кремля до реальної розмови про Мир.

На його думку, поведінка Російської Федерації щодо переговорів, навпаки, свідчить про те, що РФ не відійшла від своєї головної мети в цій війні — капітуляції України і, найпевніше, робитиме зараз ставку на додаткову мобілізацію та військову весняно-літню компанію.

ПРЯМА МОВА:

«Ми бачимо, що українські моніторингові канали говорять про те, що в Росії посилюються мобілізаційні процеси. З великою ймовірністю накопичити РФ великі сили та засоби на Запорізькому напрямі буде проблематично.

 

Там приховати велику кількість військ там буде важко. На Херсонщині треба буде переправлятися через Дніпро, це також дуже проблематично.

 

Накопичити велику кількість засобів та військ швидше за все буде можливим у Сумській області, де вони зможуть на своїй території діяти і вільно, і скритно», — зазначив Агіль Рустамзаде.

Вже зараз йде помітна активізація наступальних дій на Сумському напрямку, а також, на всьому східному фронті.

ПРЯМА МОВА:

«Ми бачимо постійну тенденцію зростання наступальних дій. Але якими силами Російська Федерація захоче провести наступальну операцію, поки що сказати складно.

 

Ймовірно, наступ буде за кількома напрямками.

 

За 2 роки наступальних операцій РФ показала схильність – не формувати ударний кулак на одному напрямку, а розпорошувати та атакувати по кількох напрямках», — сказав експерт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook