Павло Зібров розповів, чому не прийшов на похорон Степана Гіги
Артист заявив, що в пресі й соцмережах перебільшили його дружбу з Гігою
Після прощання зі Степаном Гігою у мережі виникло чимало обурення з приводу того, що на похороні майже не було видно українських зірок. Критикували й Павла Зіброва, який знав Гігу багато років, але не прийшов віддати шану народному артисту.
Подейкували, що в дні прощання зі Степаном Гігою Зібров мав концерт у Трускавці, що недалеко від Львова. Однак співак сказав, що це неправда, пише 24 канал із посиланням BLIK.ua.
«У мене іспити були. Я завідувач кафедри у Михайла Поплавського. У мене 40 студентів, маю прийняти іспити. 500 кілометрів до Львова – це якби поряд, безумовно. Ми прийшли б всі в Києві,» – пояснив Павло Зібров.
Чи виступить Павло Зібров на концерті пам'яті Степана Гіги?
28 березня відбудеться великий концерт пам'яті Степана Гіги у Палаці спорту. Однак імені Павла Зіброва на афіші немає. Співак сказав, що не планує йти на захід як глядач.
«Я не можу сам прийти. Там хтось, можливо, буде кидати яйця. Або знову буде казати щось. Не треба нариватися», – сказав Зібров.
Артист заявив, що в пресі й соцмережах перебільшили його дружбу з Гігою. Але вони справді були знайомі понад 40 років, від періоду навчання в Київській консерваторії.
«Там хайпу стільки було зі мною, з Бобулом, що ми його друзі. Чомусь на заході України вирішили, що ми друзі. А ми просто колеги. Я Гігу бачив 5 – 7 разів, десь ми перетиналися в житті», – зазначив Павло Зібров.
Радіо Трек: НОВИНИ