Новий формат платіжок, на який може перейти кожен споживач «Нафтогазу»: Як вони виглядають?
Паперові платіжки за газ можуть зникнути
Українці можуть повністю відмовитися від паперових квитанцій за газ і перейти на електронний формат. Таку можливість пропонує «Нафтогаз» через мобільний застосунок «Куб».
У компанії пояснили, що після переходу на цифрові рахунки платіжки надходитимуть швидше, а використання паперу зменшиться.
У застосунку також можна переглядати історію платежів, контролювати обсяги споживання газу та зберігати електронні квитанції.
Крім цього, через «Куб» користувачі можуть передавати показники лічильника, оплачувати рахунки, стежити за використанням газу та керувати особовим рахунком.
Нагадаємо, українці отримують дві окремі платіжки за газ: одну — за постачання газу, іншу — за його розподіл. Також у червні ще можна скористатися коштами Національного кешбеку для оплати газу, якщо вони залишилися на рахунку.
Радіо Трек: НОВИНИ