На Харківщині чоловік возив у мікроавтобусі мертву тещу, яку вбив півтора року тому (ФОТО)

Що загрожує зловмиснику

У Харківській області під час перевірки мікроавтобуса правоохоронці знайшли рештки жінки. За даними слідства, вони належать тещі водія. Чоловікові вже оголосили підозру в умисному вбивстві. Про випадок повідомили в поліції Харківщини.

Страшну знахідку виявили під час огляду автомобіля, який зупинили для перевірки. Саме в салоні транспорту і були знайдені останки.

Слідство встановило, що події почалися ще у листопаді 2024 року. Тоді між 46-річним чоловіком і його тещею, з якою він проживав, виникла сварка через тривалий конфлікт і питання спадщини.

За версією правоохоронців, під час конфлікту чоловік жорстоко побив жінку, а потім задушив. Після цього він сховав тіло — помістив його в пакет і переніс до господарської будівлі, де воно перебувало майже півтора року.

Зникнення жінки стало відомим після того, як її знайома не змогла зв’язатися з нею і звернулася до поліції.

У квітні 2026 року ситуація змінилася: чоловік дізнався про запланований огляд його домоволодіння і вирішив позбутися тіла. Для цього він попросив знайомого допомогти, не розкриваючи, що знаходиться в пакеті. Разом вони перенесли його до мікроавтобуса.

Під час подальшої перевірки автомобіля правоохоронці і виявили рештки загиблої.

Чоловікові повідомлено про підозру. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook