Ці речі наших бабусь досі популярні — вони показують себе краще за сучасні аналоги

Гаджети побуту з минулого

Зараз полиці магазинів та маркетплейсів наповнені товарами на будь-який смак та колір. Але в багатьох сім'ях досі збереглися предмети побуту наших бабусь: вони вірою та правдою служать кілька десятків років і показують себе краще за сучасні альтернативи.

Прес для часнику

Подрібнити часник можна ножем, блендером, натерти зубчики на тертці. Але важкий, металевий прес — все ще найкращий варіант для господарок.

Мити його легко, зберігати зручно, а ще за допомогою такого простого девайса можна подрібнити горіхи, які часто не можна відправляти у кухонний комбайн чи блендер.

М'ясорубка

Нині важкі механічні м'ясорубки багато хто замінив на електричні. Але радянські набагато надійніші: вони прийдуть на допомогу, коли немає світла, а ще впораються навіть із вельми жорстким м'ясом.

Ще один плюс механічної м'ясорубки — вона майже ніколи не ламається, що робить цей аксесуар справжнім довгожителем.

Чавунні сковорідки

Вони втрачають зовнішній вигляд, здаються важкими та громіздкими, але служать роками, а ще на них виходить найсмачніша смажена картопля.

До речі, багато кухарів люблять саме такі сковороди і використовують їх навіть на професійних кухнях.

Кип'ятильник

Найпростіший прилад рятує у складних ситуаціях: заварити чай чи каву, зварити сосиски чи підігріти воду, щоб помити голову. Багато хто досі возить із собою у відрядження та подорожі.

Горішниця

Один із найулюбленіших десертів наших бабусь — пісочні горішки з начинкою. Завдяки формі, випічку можна наповнити згущеним молоком, джемом, кремом.

Тремтливі господині зберігають девайс досі і із задоволенням пригощають горішками членів сім'ї.

Синя лампа

Вважалося, що вона чудово справляється з грипом, допомагає позбутися нежиті та кашлю. Ті, хто користується досі, запевняють, що всі ці властивості — не вигадка. Синя лампа знову стала користуватися популярністю.

Сифон для газування

З його допомогою приготувати газований лимонад легко, цей прилад у багатьох досі популярний.

Джерело: УкрМедіа

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook