Борис Джонсон закликав негайно відправити британські війська в Україну
Він продовжує підтримувати український народ
Борис Джонсон закликав Лондон та союзників негайно відправити війська до України, незалежно від того, чи буде досягнуто перемир’я з Росією.
Він наголосив, що право ухвалювати рішення про присутність іноземних військ на території України належить лише Києву, а не Москві, пише The Sun.
Велика Британія та Франція вже сформували коаліцію партнерів, готових розгорнути так звані сили підтримки у випадку припинення вогню.
Джонсон вважає, що відкладати допомогу не можна. Він також закликав союзників зняти обмеження на постачання зброї, звернувши увагу на відмову Німеччини передати Україні крилаті ракети Taurus.
Окремо Джонсон розкритикував британський уряд за продовження закупівель російського урану, вважаючи це неприйнятним у нинішніх умовах. На його думку, нерішучість і затягування з військовою підтримкою лише грають на користь Кремля.
Радіо Трек: НОВИНИ