200 карат смарагдів: яскравий образ Лорен Санчес на державній вечері (2 ФОТО)

Розкіш і блиск: образ дружини Безоса привернув увагу гостей

Лорен Санчес привернула увагу на державній вечері в Білому домі, з’явившись у розкішному смарагдовому кольє від бренду Lorraine Schwartz.

Вона була одягнена в чорну сукню з відкритими плечима, яка підкреслювала масивну прикрасу з понад 200 каратів колумбійських смарагдів. Її образ доповнили великі діамантові сережки, акуратна зачіска у вигляді пучка та блискуча сумочка, пише Page Six.

Поруч із нею був її чоловік Джефф Безос, який обрав класичний вечірній костюм.

Це намисто вона вже показувала раніше — на вечірці Vanity Fair Oscars 2025, де поєднувала його з білою сукнею. У Білому домі образ вийшов більш стриманим, але все одно дуже ефектним.

На заході також були присутні інші відомі гості, зокрема Меланія Трамп та Іванка Трамп, а президент приймав короля Чарльза III та королеву Каміллу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook