ON-LINE

Завтра в одному з сіл Рівненщини знищать усіх свиней

середа, 23 листопада 2016
Через спалах африканської чуми

Завтра у селі Черниця Корецького району знищать усіх свиней. Все через спалах африканської чуми. Начальник головного управління ветеринарної медицини в Рівненській області Володимир Лазарчук зазначає, що наразі у селі налічується близько трьохсот свиней. Для того, аби запобігти поширенню інфекції – тварин потрібно умертвити:

В населеному пункті під час карантину не має бути жодної живої свині. Тобто, свині які є в населеному пункті - вони вибиваються. Це стосується тільки свиней.

Зауважимо, що за минулі 2 дні ветеринари вилучили та спалили 38 свиней загальною вагою більше 1,5 тони.  Володимир Лазарчук каже, що із села Черниці буде й заборонено вивіз зерна, оскільки вірус може перенестися саме через корм, яким годують свиней. Зазначимо також, що власникам свиней обіцяють компенсувати втрату господарства за ціною, яка наразі існує на ринку - 25-26 грн за кілограм живої ваги.

Додамо, що карантинні заходи триватимуть 40 днів. Впродовж цього часу спеціалісти спостерігатимуть за свинями, що у господарствах сусідніх сіл: Богданівка, Бриків та Крилів. 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи дитини з багатодітної родини

    Напередодні у маршрутному таксі №49 знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї на...
  • Знайдено лайку

    Знайдено собаку породи лайка. З обірваним повідком, ошийник шлея, дружелюбний. Район ліній...
  • Загублено квадрокоптер

    Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного