ON-LINE

Заради порятунку Усті «Екоклуб» звернувся до уряду (ВІДЕО)

вівторок, 06 листопада 2018
На сайті Кабінету міністрів можна підписати відповідну петицію

На сайті відомої у Рівному громадської організації «Екоклуб» з’явилося повідомлення про те, що її учасники у Рівному віднайшли 12 несанкціонованих скидів неочищених стічних вод у річку Устя.

Це одна з причин «цвітіння» води і масової гибелі риб щоліта. Частина будинків поблизу річки досі не має каналізації, їх мешканці або незаконно скидають стічні води у річку, або замовляють вивезення асенізаторами. Проте, останні теж масово скидають стічні води у невстановлених для цього місцях.

«Екоклуб» наголошує, що стан річок погіршується нині по всій Україні. Державний нагляд за дотриманням природоохоронного законодавства працює вкрай недосконало, що призводить до безкарності порушників та екологічних катастроф у річках.

Тож  для порятунку річок та озер державна політика має стати кращою, тому  «Екоклуб» подав петицію до Уряду.  Громадська організація вимагає:

 • Кардинально збільшити штрафні санкції за незаконні скиди стічних вод та за порушення водоохоронних зон, що має зробити таку діяльність економічно не вигідною.
 • Відновити повномасштабний моніторинг стану водойм та нагляд за дотримання природоохоронного законодавства.

Усіх небайдужих до стану водойм у Рівному, та й загалом в Україні закликають підписати петицію. Для її розгляду Кабінетом міністрів необхідно зібрати 25 тисяч підписів. Для цього н6а сайті кабміну необхідно пройти реєстрацію.

Крім того «Екоклуб» поширив мотиваційне відео, де пояснюють необхідність радикальних змін – уже сьогодні.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • Загублено ноутбук

  В маршрутному таксі №57 було загублено сумку з ноутбуком. Величезне прохання до тих, хто...
 • Загублено сумку

    В районі «Чайки» було загублено чоловічу сумку чорного кольору з...
 • Щенята шукають дім

  Гарненькі щенята шукають люблячих господарів! Крихітні та неймовірно красиві собачки...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного