ON-LINE

У Рівному платитимуть за інформацію про сусідів, які спалюють листя

понеділок, 20 березня 2017
А з паліями проводитимуть виховну роботу

Премію за інформацію про сусідів, які спалюють суху траву, запрапонував особисто давати керівник гідрометцентру у Рівненській області Богдан Масовець. Про це він заявив на брифінгу щодо пожеж в екосистемах області, який скликало управління ДСНС в приміщенні Рівненської облдержадміністрації. 

Окрім частих займань в лісах та полях навесні, шкоду для екології роблять громадяни, які в цю пору починають палити сухе листя та траву на своїх городах і дворах. Дим від вогнищ забруднює повітря і загрожує хворобами дихальних шляхів, говорить начальник гідрометцентру Богдан Масовець:

Листя виділяє дуже багато шкідливих речовин. А потім кажуть: «Чому в дитини астма? Чому дитина задихається?».  

 

Я звертаюсь до громадян: хто хоче "здати" свого сусіда, який починає палити листя – нехай дзвонить в гідрометцентр, або мені на мобільний. Я йому даватиму 200-300 гривень премії, викликатиму ЗМІ, поліцію та будемо проводити виховну роботу з палієм.

Своєю чергою рятувальники Рівненської області просять людей хоча б попереджати пожежників перед спаленням сухостою, адже  може трапитись займання. Усього через порушення правил поводження з вогнем у весняно-літній період стається 20% усіх пожеж за рік, розповідає заступник начальника ДСНС у Рівненській області Олег Панюк. Це в середньому 250-300 випадків. Деякі зі смертельними наслідками.

Зазначимо, що в поточному році вже виникло 4 пожежі на відкритих територіях. Щоб попередити їх виникнення, рятувальники простять по можливості не розводити вогнища, або палити листя подалі від будинків та садків та не забувати про правила пожежної безпеки на природі.

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
 • Ольвія Шпалери Прекрасно написано , оформлено ,обіцяно , всі ринулись шукати сусідів . А телефону ( в таких випадках він повинен бути вказаний в статті ) немає.
  Вчіться писати статі. Відповісти

Оголошення

 • Знайдено свідоцтво на Гецько

  На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
 • Знайдено паспорт на Гандзюк

  Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
 • Знайдено посвідчення на Овдійчук

  Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного