ON-LINE

Як студенту заробити 25 тисяч гривень у Рівному

п'ятниця, 14 вересня 2018
І принести користь місту

У Рівному стартував конкурс для студентів «Оздоровлення басейну річки Устя».

Його започаткували у межах співпраці Благодійної організації «Фонд Олексія Муляренка» та НУВГП.

Першою темою щорічного конкурсу інноваційних наукових проектів імені професора Олексія Костіна обрали наболіле для рівнян питання екологічного стану водойм міста – річки Усті та озера Басів Кут. Ідея цього конкурсу - це пошук інноваційних рішень, говорить голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко:

Основна мета створення конкурсу – це залучення наукового потенціалу студентів і викладачів нашого університету. Для того, щоб створені наукові роботи мали практичне застосування і працювали на благо нашої області.

Проекти висвітлять основні природоохоронні аспекти річки Устя і Басівкутського водосховища та запропонують реальні та економічно доцільні способи їх оптимізації. Конкурс розрахований на пошук нових рішень, які в майбутньому дозволять провести відродження сприятливого гідрологічного та санітарно-гігієнічного режиму цих водних об'єктів.

Ректор НУВГП Віктор Мошинський зазначив, що в університеті близько п’яти тисяч студентів, які вивчають природничі науки, але скільки тих, хто зважиться взятися за написання реального проекту поки невідомо.

Конкурс дасть можливість студентам показати, на що вони здатні.

А для того, щоб наукові роботи лежали не у теоретичній площині, а у практичній, студенти зможуть використовувати дані, які вже отримали під час досліджень спеціалісти інституту екології університету.

Нині ці дослідження вже проводять для визначення стану водойм в межах угоди між  Рівненської ОДА та НУВГП.

Наукові проекти прийматимуть до 14 грудня, а оприлюднення результатів буде 1 лютого, у день народження професора Олексія Костіна. Автори найкращих  робіт отримають грошові нагороди:

I місце – 25 тисяч гривень, II – 15 тисяч, а за III – 10 тисяч гривень.

До слова, конкурс носить ім’я професора Олексія Костіна, який довгий час працював в університеті, а ще він дідусь голови Рівненської ОДА. Необхідно зазначити ще й те, що одним із наукових керівників, який буде допомагати студентам писати проекти є колишній студент професора Олексія Костіна – доцент кафедри водопостачання Віктор Сєвак.

З умови конкурсу можна ознайомитися на сайті НУВГП.

 

Юлія Вознюк Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений фокстер'єр

    В районі Червоної Калини був знайдений пес породи фокстер’єр з клеймом. Тому, хто...
  • Загублено ноутбук

    В маршрутному таксі №57 було загублено сумку з ноутбуком. Величезне прохання до тих, хто...
  • Загублено сумку

      В районі «Чайки» було загублено чоловічу сумку чорного кольору з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного