ON-LINE

Вусатий Супермен дорого обійшовся творцям «Ліги справедливості»

четвер, 30 листопада 2017
За рослинність на обличчі Генрі Кевілла заплатили мільйони доларів
Супермен з вусами вже став мемом

У списку найбільш високооплачуваних акторів Голлівуду поки немає імені Генрі Кевілла, та віднедавна актор може сміливо вважати себе володарем найдорожчих вусів в світі.

Щоб видалити з обличчя Генрі Кевілла вуса в «Лізі справедливості» за допомогою комп'ютерної графіки, студія Warner Bros. змушена була витратити близько 25 мільйонів доларів.

Яким би смішним це не здавалося на перший погляд, насправді навколо вусів Генрі Кевілла розгорівся неабиякий конфлікт, що почався з того, що після «Ліги справедливості» актор почав зніматися у фільмі «Місія нездійсненна 6», і за контрактом зі студією Paramount відростив вуса, від яких не мав права позбутися аж до закінчення зйомок.

Тим часом «Лізі справедливості» знадобилося дозняти кілька сцен, в тому числі й за участю Генрі Кевілла, який грає роль Супермена. Студія Warner Bros. запропонувала Paramount певну суму за те, щоб та дозволила Кевіллу збрити вуса, а потім би «домалювала» їх за допомогою комп'ютерної графіки. Однак Paramount відмовилася і Генрі Кевілл вирушив на дозйомки «Ліги справедливості» з вусами, і на те, щоб їх потім «стерти», студія витратила близько 25 млн доларів, збільшивши й без того роздутий бюджет.

А вусатий Супермен став мемом.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи дитини з багатодітної родини

    Напередодні у маршрутному таксі №49 знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї на...
  • Знайдено лайку

    Знайдено собаку породи лайка. З обірваним повідком, ошийник шлея, дружелюбний. Район ліній...
  • Загублено квадрокоптер

    Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного