Вокаліста «Linkin Park» знайшли мертвим

Йому був 41 рік

Західні ЗМІ повідомили, що вокаліста американської групи «Linkin Park» Честера Беннінгтона знайшли мертвим у себе вдома в Лос-Анджелесі. За попередньою інформацією, співак вчинив самогубство. Йому був 41 рік.

Честер був одружений і виховував шістьох дітей, які народилися у музиканта в двох шлюбах. Протягом декількох років він боровся з наркозалежністю та алкоголізмом. В одному з інтерв'ю музикант якось зізнавався, що в минулому замислювався про самогубство через перенесену в дитинстві психологічну травму.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень