ON-LINE

Відомо, чи будуть одружуватися рівняни 31 грудня

вівторок, 27 грудня 2016
Більшість пар у нашому місті дотримуються церковного календаря й у піст весілля не грають

Цього тижня у Рівненському РАЦСі відбудуться останні цього року реєстрації одружень. Хоч їх і не багато, та все ж будуть. За астрологічним календарем одружуватися 31 грудня 2016 року - добра прикмета, адже зірки кажуть, у цей день ви не тільки станете подружжям, але й знайдете вірного друга на все життя.

Щоправда, таких сміливців, які б одружилися 31 грудня у Рівному, не знайшлося, розповідає начальник Рівненського відділу реєстрації актів цивільного стану Галина Давидюк:

Ні, ні, таких не буде. Якась пара одна хотіла, але думали-думали і передумали. Вирішили 30-го числа одружитися. 30 чила у нас є кілька весіль. По-перше ж піст, не забуваймо, тому у нас небагато реєстрацій. Після Різдва, звичайно, будуть трішки жвавіше одружуватися, а після Водохреща - ще більше. Та все ж, максимум одружень у нас припадає на серпень-вересень.    

Взагалі, 2016 рік високосний, і вже за багаторічними спостереженнями Галина Давидюк каже, що у такі роки одружень у Рівному менше. Так і цього року у Рівному одружилось близько 1800 пар, а це на 150 пар менше, ніж у 2015-му. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Ющук

    Загублено барсетку з документами на прізвище Василь та Ігор Ющук, а також техпаспорт на...
  • Загублений паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Єгоров Владислав. Прохання повернути за...
  • Загублений студквиток

    Загублений студентський квиток виданий на прізвище Трохимчук Сергій. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного