ON-LINE

Рівняни не відмовляються від традиційних листів

середа, 21 грудня 2016
У Рівненській дирекції "Укрпошти" розповіли про нинішню ситуацію щодо поштових відправлень

Рівняни і жителі області попри доступність сучасних технологій не відмовляються від традиційних листів. Зокрема, як розповів нам заступник директора рівненської дирекції «Укрпошти» Віталій Мисько напередодні свят зростає кількість усіх видів відправлень, таких як листи, листівки та бандеролі:

Поштових відправлень, як правило, напередодні дня святого Миколая та Нового Року у нас збільшується, листівок, посилок, бандеролей. Це однозначно. Ціни у нас найнижчі, через нас відправляють як юридичні, так і фізичні особи, і у нас найбільша мережа, - каже Віталій Мисько.

За словами Віталія Миська, значною мірою цього року зросла і кількість посилок, отриманих з Китаю, адже рівняни дедалі більше замовлень здійснюють у китайських інтернет-магазинах. Загалом, підсумовуючи діяльність рівненської дирекції «Укрпошти», Віталій Мисько відзначив, що 2016 рік був вдалим і з усіма завданнями його підлеглим вдалося впоратися.

До слова, у новорічний період в "Укрпошті" у Рівному 1 січня буде вихідним, 2 січня працюватиме центральне відділення з 9:00 до 15:00 години, а 8 та 9 січня уся пошта працюватиме у звичайному режимі. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи дитини з багатодітної родини

    Напередодні у маршрутному таксі №49 знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї на...
  • Знайдено лайку

    Знайдено собаку породи лайка. З обірваним повідком, ошийник шлея, дружелюбний. Район ліній...
  • Загублено квадрокоптер

    Увага! 9 серпня було загублено квадрокоптер. Прохання повернути за винагороду.   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного