ON-LINE

У Рівному вирішили долю Будинку побуту

четвер, 09 березня 2017
Нагадаємо, в травні 2017 року закінчується оренда будівлі на вулиці Шевченка, 3

Нині його орендує ПП «Моріон». Раніше підприємці, що є суборендарями приміщень в Будинку побуту, зверталися до депутатів Рівнеради, аби ті продовжили оренду «Моріону». Адже побоювалися, що в разі передачі приміщення підприємці позбудуться своїх орендованих місць. Адже тоді суборендарів призначатимуть заново на конкурсних засадах.

На таке прохання минулого разу підприємці отримали відповідь: потрібно зібрати підписи, чи всі підприємці погоджуються з таким рішенням.

За два тижні підприємці підписи таки зібрали та надали депутатам.

Під документами підписалося більше 50% підприємців, повідомляє начальник управління комунальною власністю Рівнеради Наталія Поліщук:

Суборендарі та орендар клопочуться про продовження терміну дії договору оренди. Основним аргументом є те, що укладений договір оренди земельної ділянки до 2021 року, а тому просять продовжити термін дії договору оренди самої будівлі.

Члени бюджетної комісії Рівнеради, на якій і розглядалося питання, таке звернення підтримали, тож вже на наступній сесії депутати ухвалюватимуть остаточне рішення щодо діяльності Будинку побуту.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • ДОПОМОГА

    Величезне прохання до всіх небайдужих людей, приєднатись до збору коштів для Даринки...
  • Згубилася ши-цу

    В районі Північного згубилася  собака породи ши-цу чорного окрасу! Прохання...
  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного