ON-LINE

У Рівному вирішили долю Будинку побуту

четвер, 09 березня 2017
Нагадаємо, в травні 2017 року закінчується оренда будівлі на вулиці Шевченка, 3

Нині його орендує ПП «Моріон». Раніше підприємці, що є суборендарями приміщень в Будинку побуту, зверталися до депутатів Рівнеради, аби ті продовжили оренду «Моріону». Адже побоювалися, що в разі передачі приміщення підприємці позбудуться своїх орендованих місць. Адже тоді суборендарів призначатимуть заново на конкурсних засадах.

На таке прохання минулого разу підприємці отримали відповідь: потрібно зібрати підписи, чи всі підприємці погоджуються з таким рішенням.

За два тижні підприємці підписи таки зібрали та надали депутатам.

Під документами підписалося більше 50% підприємців, повідомляє начальник управління комунальною власністю Рівнеради Наталія Поліщук:

Суборендарі та орендар клопочуться про продовження терміну дії договору оренди. Основним аргументом є те, що укладений договір оренди земельної ділянки до 2021 року, а тому просять продовжити термін дії договору оренди самої будівлі.

Члени бюджетної комісії Рівнеради, на якій і розглядалося питання, таке звернення підтримали, тож вже на наступній сесії депутати ухвалюватимуть остаточне рішення щодо діяльності Будинку побуту.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено паспорт

    Загублено паспорт на прізвище Пашківський Тимофій. Прохання повернути загублене за...
  • Знайдено йорка

      В районі вулиці Петра Могили знайдено собаку породи йоркширський...
  • Знайдено собаку, йоркширського тер'єра

    В районі пивзаводу, на вулиці Петра Могили (поблизу меблевого магазину) знайдено собаку,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного