ON-LINE

За власне, але неприватизоване житло, доведеться платити дороговартісну оренду

понеділок, 04 липня 2016

Рівнян закликають якнайшвидше приватизувати житло, адже в іншому випадку за свою оселю доведеться сплачувати оренду. Про це в ефірі Радіо Трек повідомив голова правління громадської організації «Агенція суспільного розвитку» Сергій Пінчук. З його слів, методика сплати оренди встановлена Кабміном, і буде на рівні ринкових цін:

- Є постанова Кабінету Міністрів, яка визначає, що місцева влада має списати будинки з балансу, під час цього, всі неприватизовані квартири обліковують окремо і оформляють як власність територіальної громади. Коли квартири будуть оформлені, внесені в реєстр, приватизувати їх буде неможливо, бо приватизація здійснюється відповідно до Закону про приватизацію державного майна. Та людина, яка його приватизувала безоплатно, вона точно його не купить, значить, буде змушена платити орендну плату.  

 

За словами Сергія Пінчука, процес визначення неприватизованого житла триватиме близько півроку, утім, процес приватизації теж довготривалий. Тож зайнятися питанням приватизації рівнянам радять якнайшвидше. На сьогодні, за даними міського управління ЖКГ, у Рівному налічується 3700 неприватизованих квартир. Варто додати, що субсидія на оренду житла не передбачається.  

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ключі

    В районі Бармаковелю знайдено зв’язку ключів. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Дудій

    В районі вулиці Кн. Романа було загублено  документи на прізвище Дудій...
  • ДОПОМОГА

    Величезне прохання до всіх небайдужих людей, приєднатись до збору коштів для Даринки...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного