ON-LINE

У Рівному розповіли про жахливі наслідки роботи одного з підприємств у Сарнах

понеділок, 12 березня 2018
Завод, на який нарікають люди, хоче викидати у повітря 20 тонн «хімії»
Фото зроблені всередині завода. Фото з сайту sarnyrrada.gov.ua

Справжня епідемія носових кровотеч у дітей та проблеми із шкірою у дорослих почалась у Сарнах. Нібито через роботу заводу металевих виробів. Принаймні, на це нарікають місцеві мешканці та депутати Сарненської міської ради. Із проханнями про допомогу кілька сарненчан прийшли на засідання обласної екологічної комісії у понеділок, 12 березня.

За офіційними даними, завод протягом останніх 10 років щороку викидав у повітря 6 тонн шкідливих речовин. А тепер дирекція підприємства просить дозвіл на те, щоб збільшити викиди у повітря до 20 тонн на рік.

Проти видачі такого дозволу виступає депутат Сарненської міської ради Євген Криницький:

Люди вимагають або привести виробництво до європейських норм, або закривати завод. Люди готові виходити на пікети та на мітинги. Зрозумійте, у нас отруєна вода, один з найнебезпечніших цехів заводу працює взагалі біля дитячого садочка. Ми поки звертаємось до голови обласної ради із проханням про перевірку діяльності заводу металевих виробів у Сарнах. Нехай екологи візьмуться за це, перевірять воду та землю. Людей просто труять, а будь-які намагання з мого боку поговорити із керівництвом заводу закінчувались тим, що мене з території виганаля.

Місцеві мешканці вже зібрали більше 1,5 тисячі підписів проти того, щоб  завод збільшував обсяги шкідливих викидів.

Аби допомогти мешканцям Сарн члени екологічної комісії Рівненської обласної ради погодились зробити виїзне засідання та оглянути завод. Втім чи дасть це якийсь результат – поки не відомо.

Голова профільної комісії Володимир Валявка сумнівається, що депутатів пустять на територію заводу. Втім, якщо це станеться то перевірку проведуть і за її результати вирішуватимуть, що робити далі.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного