ON-LINE

Сільський голова-хабарник просив зняти електронний браслет, бо «в селі немає роботи»

середа, 11 січня 2017
Сьогодні відбулося судове засідання в справі сільського голови с. Зоря Михайла Олійника

Нагадаємо, 16 серпня його затримали під час отримання неправомірної вигоди в розмірі 500 тисяч гривень. Йому було обрано запобіжний захід у вигляді сплати застави в розмірі понад мільйон гривень, усунення від посади та домашній арешт з надяганням електронного браслета.

Тривали ці заходи до 8 січня. Після закінчення терміну їх дії прокураторою було подано клопотання про продовження запобіжних заходів ще на два місяці.

Втім, правозахисник підсудного заявив про те, що запобіжні заходи не дають можливості Олійнику заробляти на життя, бо він не має можливості залишати межі села Старожуків, в якому зареєстрований, через електронний браслет. А в селі, як сказав адвокат, «роботи немає». Сам підсудний відзначив, що втрачає можливість забезпечувати сім’ю. Далі говорить Михайло Олійник:

На цей час там немає можливості працевлаштуватися. В мене є троє дітей на утриманні, і дружина, яка теж не працює. І я хотів би працевлаштуватися.

Однак суд клопотання прокуратури таки задовольнив – Олійник ще два місяці не зможе займати посаду сільського голови та носитиме електронний браслет. Про дату наступного судового засідання суд повідомить пізніше.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • ДОПОМОГА

    Врятувати ніжку Вікторії! Віка не хоче залишитися без ноги. Вона мріє ходити з подружками...
  • ДТП

      02 березня (четвер) 2017 року близько 12:00 години на вулиці Гагаріна, 6, де ...
  • Загублено паспорт на Стасюк

    Загублено паспорт на прізвище Стасюк Надія. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного