ON-LINE

Заступник голови Рівненської ОДА переховується на лікарняному?

середа, 16 серпня 2017
Голова ОДА не задоволений його роботою

Відсторонений заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський пішов на лікарняний і, таким чином, затримує рішення дисциплінарної комісії за результатами перевірки. Про це повідомив голова ОДА Олексій Муляренко:

- Він відсторонений від посади, але, крім цього, він зараз знаходиться на лікарняному. Там є певна процедура, де він має надати пояснення, а фізично він ті пояснення не надає, тому що знаходиться зараз на лікарняному. З одного лікарняного на інший, тобто, я не знаю, чи він робить це умисно, чи дійсно «підкосила» його якась хвороба. Порушення у Приварського дійсно є, і там порушення субординаційних моментів певних. Ну, на мою думку, порушення певні є. і ще своє слово має сказати дисциплінарна комісія.

Після рекомендацій дисциплінарної комісії Олексій Муляренко має 10 днів, щоб ухвалити рішення стосовно Юрія Приварського.

Поки голова ОДА не хоче забігати наперед, але каже, що він, як керівник, вбачає порушення у роботі свого заступника. Разом з тим Олексій Муляренко спростував чутки про можливе призначення на посаду першого заступника Віталія Ундіра, який нещодавно став четвертим заступником.

Про ймовірні кандидатури на посаду першого заступника голова ОДА теж не каже, оскільки претендента призначатимуть за результатами конкурсу. А щоб призначити конкурс, каже Муляренко, - треба спершу звільнити Приварського.

Нагадаємо, дисципланрна комісія Рівненської ОДА наприкінці липня почала перевірку перешого заступника голови ОДА - через ймовірне перевищення ним повноважень.

Ілона Радзівіл Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилися хаскі

    Ще 18 березня в районі села Великий Олексин згубилися дві хаскі. Прохання повернути...
  • Знайдено посвідчення на Шевчук

    Знайдено  посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Шевчук...
  • Загублено документи на Карпов

    Загублено гаманець з документами на прізвище Карпов Дмитро та ключі від...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного