ON-LINE

«Це пекельна, часом невдячна робота», - правда про роботу в патрульній поліції Рівного

середа, 12 липня 2017
Прес-секретар патрульної поліції Рівного описала плюси і мінуси роботи поліцейського

Зробила це Оксана Юрченко, щоб мотивувати вступати у патрульну поліцію, причому робити це свідомо:

Вже кілька днів думаю про мотиваційний пост стосовно набору. Ну типу, ей, давайте, приєднуйтесь, в нас тут так весело! Еге-гей! Всі до нас! Купа смайлів. Репост, будь ласка! І не можу.

 

Та не весело тут ні грама! Це пекельна, часом невдячна робота з ненормованим графіком і ненормованим суспільством, яке виявилось геть не готовим до тих реформ, які зі скрипом і потугами ледь рухаються. І не дарма ми шукаємо людей до 35 років, бо треба мати залізне здоров'я і таку саму залізну витримку. Та і не робота це зовсім, це СЛУЖБА, служіння, місія в якій готовність до самопожертви чи не найголовніша риса.

За словами Оксани Юрченко, що бути поліцейським, потрібно вміти не спати, не їсти, зібратись за 30 хвилин і прибути з будь-якого куточка міста, зупинити кров, зупинити злочинця, зупинити себе, коли хочеться з ноги завалити хаму-порушнику, а не можеш.

Ти на службі. Як в церкві. Причому безперервність, це - як прокляття, бо якщо ти закуриш чи припаркуєшся десь в нестановленому місці, тебе обов'язково заклюють і розмажуть по стіні, навіть якщо ти приїхав на похорони власної матері.

 

Що ще я забула? Про суди ви і самі все знаєте, про "активістів" теж. Про те, як втрачають свідомість найміцніші я, мабуть, писати взагалі не буду. Ви зовсім злякаєтесь і не дочитаєте до кінця.

Оксана Юрченко

Ще, за словами Оксани Юрченко, у роботі поліцейського є таке:

До вас будуть линути і горнутись діти. З вами будуть фогографуватись, як з зірками, До вас будуть звертатись, як до останньої інстанції. На вас будуть надіятись в найгіршій ситуації, бо з добра ніхто не телефонує на 102. Ви будете супергероями і надлюдьми, бо в уявленні суспільства ви все можете, навіть оформити за них субсидію чи поговорити з сусідським псом, щоб не гавкав. Не розчаруйте їх в тому.

Оксана Юрченко зауважує, що поліцейського будуть боятись і поважати, будуть по-різному ставитись. Професійна деформація накладе на нього відбиток у вигляді того, що він зможе пити каву, переглядаючи фото з ДТП з трупами.

Ви будете представником Держави. Ви будете уособлювати РЕФОРМИ. Ви будете тією частиною суспільства, яка щось РОБИТЬ, а не спостерігає, критикує, ниє, плаче, виїжджає за кордон, тихо спивається. На вас будуть рівнятись. А і, ледь на забула, зарплата - близько 8 тис. і машина, і форма, і все решта в комплекті.

Наостанок прес-секретар патрульної поліції Рівного закликала: 

Якщо ви ще не передумали, заповнюйте анкету за посиланням:http://patrol.police.gov.ua/jobs/ Приходьте! Чекаємо.

Теги: поліція

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася ши-цу

    В районі Північного згубилася  собака породи ши-цу чорного окрасу! Прохання...
  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
  • Знайдено собаку

    Увага тому, хто загубив собаку ! У дворі на вул. Млинівська 41 вже декілька ночей спить...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного