ON-LINE

«Пес для вчительки за 5 тисяч грн - це було на рівні пропозицій», - батьки учнів гімназії Рівного

п'ятниця, 14 квітня 2017
Історія про ідею батьків подарувати вчительці гуманітарної гімназії пса вартістю 5 тисяч гривень продовжує хвилювати рівнян

Сайт Радіо Трек писав про неї у публікації Шкільні побори у Рівному: 5 тисяч гривень з батьків - на пса для вчительки

Ця стаття викликала широке обговорення у соцмережі Фейсбук. Ми публікували найцікавіші коментарі у матеріалі «Пес для вчительки Рівного за 5 тисяч грн - приклад привчання дітей до корупції», - соцмережі

Взяли участь в обговоренні і батьки учнів Рівненської гуманітарної гімназії з протилежною від Тетяни Вуйлової позицією. Ось їхні коментарі: 

Яніна Михайлова Не можу мовчати! Моя дочка навчається в цьому класі і цю ситуацію знаю зсередини. Отже це було суто обговорення, на рівні пропозицій. Такі собі збори онлайн, у вайбері. І нічого спільного з цим обговоренням вчителька не мала. Так суми на ремонт і школу називались, все інше було на рівні пропозицій. Причому батьків різних дітей за рівнем знань, а не так як написала пані Вуйлова.

Инна Т. Ніхто нікого ні до чого не примушував. Дивлюсь: всіх обюрюють побори, так це окрема тема. Але тут йдеться про вчительку. В мене син навчається в цьому класі. Гарний педагог, професіонал, діти її обожнюють. Про подарунок вона, справді, нічого не знала. Мабуть, вся справа в особистій неприязні пані Вуйлової до вчительки.

Мирослава Якимчук Мій син теж навчається у цьому класі, і я можу впевнено сказати, що у вайбері батькі обговорювали нагальні питання. Ніхто нікого і ні до чого не примушував. Чесно кажучи, зі всього цього дуже шкода вчительки... оце "подарунок" на свято. Я сміливо і впевнено можу сказати, що наша вчителька - висококваліфікований педагог, який зумів знайти підхід до кожного учня, але, на жаль, не усі батьки це оцінили. Мій син- не відмінник, проте нічого погано я не можу сказати про ПЕРШУ ВЧИТЕЛЬКУ. Я її дуже поважаю і вдячна за те, як вона зуміла організувати навчально-виховний процес.

Яніна Михайлова Ніхто і не збирався купувати такого дорого пса! Це вирвана з діалогу фраза!

Сергей Белошицкий Я сміливо і впевнено можу сказати, що наша вчителька висококваліфікований педагог, який зумів знайти підхід до кожного учня, але, на жаль, не усі батьки це оцінили. От і вся боротьбя з корупцією.

Ліля Дашук Подарунка ще ніхто не подарував - а вчителя в хабарництві вже звинуватили. 
Це - моя школа і моїх дітей. Жодного разу не здавала гроші проти власної волі, і завжди наголошують про добровільність у здаванні внесків. Не хочеш - не плати.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 50 33 ХТ Власник номерного знаку може телефонувати ...
  • Зникла такса чорного окрасу

    В районі Червоних гір у вівторок 22 травня зникла собака породи такса. Ймовірно пес вирушив у...
  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 74-03 ВХ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного