ON-LINE

Опоблок «попросять» з Рівного

четвер, 07 грудня 2017
Направлять офіційне звернення

Висловити обурення проти агітаційного намету Опоблоку,  який вчора з’явився на майдані Незалежності, прийшов сьогодні на засідання міськвиконкому Рівного керівник Добровольчої ініціативи Яроша на Рівненщині Роман Коваль.

Він розповів, що якраз відправляв бійців на схід, коли йому зателефонували і повідомили про цей намет. Тож ярошівці підійшли до опоблоківців у наметі поспілкуватися.

Далі говорить Роман Коваль:

Коли запитали: «Хто вам дав дозвіл тут стояти?» - відповідь: «Ну, ми звернулися до міського голови».

 

Ну, невже не можете взяти на себе відповідальність?

 

Ви знаєте, мене душа болить за тих пацанів, які сьогодні стоять там, на передовій. Відправляється сьогодні авто з нашим комбатом, з пацанами на схід, а ті собі спокійно проводять тут агітацію.

 

Ця агітація закінчиться тим, що будуть горіти ваші будинки. Вони доведуть до громадянського конфлікту, який переросте у громадянську війну. І це робиться свідомо.

Міський голова Володимир Хомко попросив внести конкретні пропозиції щодо намету. Тож Роман Коваль запропонував міськвиконкому звернутися в суд за забороною агітації Опоблоку. Але юрист міськвиконкому пояснила, що заборонити суд може лише тоді, якщо звернення надійшло не у день встановлення намету, і коли є загроза людям. У протилежному разі заяву навіть не приймуть до розгляду.

Тому міський голова запропонував міськвиконкому просто звернутися до політсили з проханням не встановлювати намет. І його підтримали. 

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

Мирослава Опанасик Радіо Трек
Теги: політика

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений фокстер'єр

    В районі Червоної Калини був знайдений пес породи фокстер’єр з клеймом. Тому, хто...
  • Загублено ноутбук

    В маршрутному таксі №57 було загублено сумку з ноутбуком. Величезне прохання до тих, хто...
  • Загублено сумку

      В районі «Чайки» було загублено чоловічу сумку чорного кольору з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного