ON-LINE

Незаконне будівництво у Рівному, де загинув будівельник, тепер ...законне?

п'ятниця, 02 червня 2017
За судовим рішенням
Фото - "Четверта влада"

Будівельна компанія "Апартамент-буд", якій належить недобудова на Київській, 67, подала позов на рішення ДАБІ, за яким будівництво визенане незаконним. Нагадаємо, що  за документами там спочатку мали звести торговий центр, однак потім будівельники "передумали" та почали зводити житловий будинок.

У грудні торік там загинув будівельник Андрій Артвінський.

Державна архітектурно-будіельна інспекція намагалася довгий час провести там перевірку, але представники "Апартамент-буд" ніяк не з'являлися на місце. Пізніше інспекція все ж визнала будівництво незаконним.

Сьогодні відбулося судове засідання у Рівненському окружному адміністративному суді за позвом "Апартамент-буд". Про це повідомляє Сфера-ТВ. 

Представник позивача Лариса Татарчук зазначила, що постанова ДАБІ не відповідає чинному законодавству. Своєю чергою представники управління Держгеокадастру та ДАБІ пояснювали судді, що на місці, де йшло будівництво

жодним чином не може бути житлового будинку. 

Заслухавши обидві сторони, суддя Рівненського окружного адміністративного суду Катерина Недашківська таки задовольнила позов підприємства «Апартамент-Буд» до обласного ДАБІ в повній мірі.

З чого виходить, що будівництво на Київській, 67 вважається законним і за цією адресою продовжиться зведення не комерційного приміщення, а вже багатоквартирного будинку. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася ши-цу

    В районі Північного згубилася  собака породи ши-цу чорного окрасу! Прохання...
  • Документи

    Втрачено військовий квиток та свідоцтво учасника АТО, видані на прізвище Калюжинський...
  • Знайдено собаку

    Увага тому, хто загубив собаку ! У дворі на вул. Млинівська 41 вже декілька ночей спить...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного