ON-LINE

«Навіщо Золотієву ще одна каналізація?» - депутати Рівного

понеділок, 16 квітня 2018
Вони придивилися уважніше до міської програми з розчищення і впорядкування малих річок та підземних вод і були здивовані

На засіданні бюджетної комісії міськради Рівного депутат Олександр Довжаниця звернув увагу на те, що цією програмою, окрім інших заходів, передбачено збудувати каналізацію у мікрорайоні Золотіїв. І це в той час, як тут вже є каналізація, щоправда, приватна.

Говорить Олександр Довжаниця:

У нас же вулиця Золотіївська - каналізована. Там немає просто зливової каналізації. Тому що зливова вода впадає в каналізацію, там відбувається підтоплення у двох місцях. Там же створили тимчасову комісію, яка розбирається у цьому питанні. Там каналізація - у приватних руках. І що, ми знову будемо класти паралельно існуючій каналізації ще одну?

Заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук заспокоїв, що програма – це тільки план дій, а не виділення коштів. І чи давати гроші на ще одну каналізацію – у будь-якому разі вирішуватимуть депутати на сесії.  

До речі, нагадаємо, що у лютому цього року рівнянин Тарас Лесів, який стверджує, що каналізаційно-насосна станція у Золотієві належить йому,  не зміг підтвердити своє право власності на неї, бо не мав відповідних документів.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного