ON-LINE

«Навіщо Золотієву ще одна каналізація?» - депутати Рівного

понеділок, 16 квітня 2018
Вони придивилися уважніше до міської програми з розчищення і впорядкування малих річок та підземних вод і були здивовані

На засіданні бюджетної комісії міськради Рівного депутат Олександр Довжаниця звернув увагу на те, що цією програмою, окрім інших заходів, передбачено збудувати каналізацію у мікрорайоні Золотіїв. І це в той час, як тут вже є каналізація, щоправда, приватна.

Говорить Олександр Довжаниця:

У нас же вулиця Золотіївська - каналізована. Там немає просто зливової каналізації. Тому що зливова вода впадає в каналізацію, там відбувається підтоплення у двох місцях. Там же створили тимчасову комісію, яка розбирається у цьому питанні. Там каналізація - у приватних руках. І що, ми знову будемо класти паралельно існуючій каналізації ще одну?

Заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук заспокоїв, що програма – це тільки план дій, а не виділення коштів. І чи давати гроші на ще одну каналізацію – у будь-якому разі вирішуватимуть депутати на сесії.  

До речі, нагадаємо, що у лютому цього року рівнянин Тарас Лесів, який стверджує, що каналізаційно-насосна станція у Золотієві належить йому,  не зміг підтвердити своє право власності на неї, бо не мав відповідних документів.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений автомобільний номерний знак

    Увага! Ще в неділю, близько 14:00 години в районі вулиці Чорновола було загублено...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного