На які виплати мають право військові і про які суми йдеться

Розповідаємо також, що робити, якщо з оплатою виникли проблеми

Військовослужбовці, які наразі захищають Україну, мають право на щомісячне грошове забезпечення, а також на додаткову грошову винагороду. Про які суми йдеться, розповів очільник Міноборони Олексій Резніков.

Каже, грошові виплати військових наразі складаються з двох частин:

  1. щомісячного грошового забезпечення, яке військові отримують відповідно до своєї посади, звання, вислуги тощо;
  2. додаткової грошової винагороди, яка встановлена за ініціативою Президента України Володимира Зеленського на період воєнного стану.

Як розраховується додаткова допомога?

Військовослужбовцям, які безпосередньо не залучені до ведення бойових дій, нараховуватимуть додаткову допомогу за кожен день такої служби з розрахунку 30 тис. грн на місяць (тобто +/- 1000 грн на день).

Військові, які беруть участь у боях, отримуватимуть близько 3000 грн на день (з розрахунку 100 тис. грн на місяць).

Як визначають кількість днів, які військовослужбовець перебував у бою чи виконував бойові завдання?

Кількість днів визначається на підставі бойових наказів і розпоряджень, які видаються військовим командуванням різних структур сил оборони.

Як отримати кошти?

Якщо йдеться про ЗСУ, військова частина подає до Міноборони заявку на виплату грошового забезпечення, а міністерство на підставі цієї заявки перераховує військовій частині гроші, після чого в/ч зараховує кошти безпосередньо на банківську картку військовослужбовцю.

Реквізити свого рахунку треба надати до фінансової служби вашої частини. При цьому банк можна обрати будь-який.

Коли здійснюють виплати?

Виплата грошей військовослужбовцям здійснюється у поточному місяці – за попередній. Тобто у травні за квітень і в червні за травень.

Вона ділиться на дві частини:

  • у першій декаді місяця військовослужбовці отримують щомісячне грошове забезпечення відповідно до посади, звання та інших параметрів;
  • у другій декаді відбувається нарахування додаткової винагороди (за воєнний стан та бойові).

Що робити, якщо гроші не отримали?

В такому випадку треба звернутися до безпосереднього командира чи його заступника по роботі з особовим складом. За необхідності можна також звернутися до фінансової служби вашої частини.

Якщо ви вважаєте, що питання не вирішилось, потрібно зателефонувати на гарячу лінію департаменту фінансів Міноборони за номером: (044) 271-35-59 (Пн-Пт з 9.00 до 16.00, з 12.00 до 13.00 – обідня перерва).

Джерело: social.com.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень