ON-LINE

Мул з дна Басового Кута хочуть продавати

вівторок, 15 серпня 2017
Але спочатку проведуть дослідження

Мул з дна озера Басів Кут хочуть спробувати продати. Ідею висунули депутати міськради Олександр Довжаниця та Микола Бляшин. Це одна з низки пропозицій, які владці намагаються внести в программу захисту міських підземних вод і річок. Осад на дні Басівкутського водосховища пропонують дослідити. 

Якщо він виявиться придатним для використання у сільському господарстві, ним можуть зацікавитися відповідні компанії, розповідає депутат міьскради Микола Бляшин:

Оскільки ми передбачаємо очищення озера, тобто там є мули, грунти. Вони можуть мати економічну цінність. Є суб’єкти, які готові заплатити гроші, компанії, які кажуть, що готові попрацювати земснарядом безкоштовно, але мул продаватимуть від свого імені.

Така практика, зазначає політик, вже досить поширена. Таким чином місто очистить дно та береги озера від бруду та ще й з вигодою для себе. Пропозицію винесли на розгляд постійної комісії з питань міського господарства. За ініціативу проголосували достатньо депутатів, аби та потрапила на розгляд сесії міської ради.  

 

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Ключі

    Знайдено ключ від автомобіля "Мерседес". Тому, хто загубив, прохання...
  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного