ON-LINE

Мільйони боргів за газ теплопостачальники Рівненщини зможуть повернути «Нафтогазу»

четвер, 09 листопада 2017
Дербюджет допоможе

Підприємствам-боржникам Рівненщини дадуть змогу повернути гроші за газ. Минулого тижня Мінрегіонбуд вніс зміни до порядку розподілу субвенції з держбюджету місцевим бюджетам.

Субвенція має на меті компенсувати різницю в тарифах за газ місцевим теплопостачальникам, а також повернути їхні борги «Нафтогазу», розповідає заступник керівника департаменту ЖКГ Рівненської ОДА Валерій Гуз:

Справа в тому, що ціна питання – 18 мільйонів гривень по спеціальному фонду і 1,2 мільйони по загальному. Це кошти, які дають змогу погасити теплопостачальним підприємствам борги за використаний природній газ.

На Рівненщині найбільші регіональні  боржники – це Дубно- та Здолбунів-комуненергії, які винні "Нафтогазу" по майже 9 мільйонів гривень.

Кожна область має подати на розгляд Мінрегіонбуду звіти про проблеми з теплопостачанням. Для цього в Рівненській ОДА скликали комісію, де ухвалили рішення надіслати документи щодо боргів та інших проблем, які субвенція доможе вирішити.

Додамо, що вцілому Рівненщина винна «Нафтогазу» понад 120 мільйонів гривень. Найбільший борг має «Рівнетеплоенерго» - близько 90 мільйонів.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Ключі

    Знайдено ключ від автомобіля "Мерседес". Тому, хто загубив, прохання...
  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного