ON-LINE

Хто оплачуватиме пільги рівнян за користування залізничним транспортом?

середа, 07 грудня 2016
Мова йде про потяги приміського сполучення

На останньому засіданні  Рівнеради депутати розглядали пропозицію забрати на баланс міського бюджету компенсацію Укрзалізниці витрат на перевезення пільгових категорій жителів Рівного.

Втім, не всі депутати погодилися з доцільністю такого рішення. Як відзначив депутат Олександр Довжаниця, в наступному році на міський бюджет і так буде велике навантаження, адже з нього відтепер буде фінансуватися ПТУ, медична сфера міста та багато іншого.

Щоправда, як відзначив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, перебрати на себе ці витрати місто повинне. І для цього вже створений свій механізм:

Зараз мова йде про те, щоб ці кошти ми надали субвенцією в обласний бюджет. Обласний бюджет таких субвенцій назбирає з усіх районів, і отримає таким чином комплексну суму. Потім, згідно зі спеціальною програмою обласної ради, перерахують вже на залізничний транспорт.

В результаті, це рішення депутати на голосуванні не підтримали - було лише 16 голосів "за". Втім, обіцяли до нього повернутися, адже нині покривати пільгове перевезення приміськими потягами просто нікому.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пітбуля

    Увага тому, хто загубив собаку рудого окрасу породи пітбульт з нашийником! Слухачі...
  • Знайдено водійське посвідчення

    Знайдено водійське посвідчення на прізвище Бакульський Микола.
  • ДОПОМОГА

    УВАГА!!! Маленький рівнянин потребує термінової допомоги! Потрібна допомога...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного