ON-LINE

Чи будуть взимку двори будинків Рівного розчищені від снігу

вівторок, 17 жовтня 2017
Чимало мешканців міста не знають, хто цим має займатися, і ображаються на дорожні служби та міську владу
Фото К1

Хоча розчищенням від снігу і посипанням піском чи сіллю прибудинкових територій мають займатися ті, на чиєму обслуговуванні перебуває будинок. Скажімо, якщо у будинку створено об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, то потурбуватися про прибирання двору від снігу має його керівник і, відповідно, заготувати також пісок, сіль чи відсів.

Детальніше розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко:

У нас в місті вже півтисячі ОСББ. Прибирання прибудинкових територій – це справа власників квартир – тих, хто створював ОСББ.

 

Збирали збори, і це, до речі, минулу зиму з ними боролися, бо не всі це розуміють. Є прибудинкова територія. Її прибирання входить у квартирну плату. Тож там, де ЖКП, це робить ЖКП, де управлінська компанія, там управлінська компанія, де ОСББ – прибирає саме свою дворову територію.

 

Ми вивісимо, дам доручення Олексію Хмилецькому (заступник міського голови - Ред.), щоб на під’їздах було в разі поганого прибирання, телефон і квартира голови ОСББ. І в нас буде стукать.

 

А ось що стосується розчищення тротуарів міста та проїжджої частини, то, зауважив міський голова, якщо буде сильний снігопад, то, як і в інших містах України, у Рівному будуть проблеми. Бо з тією кількістю снігорозчищувальної техніки, що нині є, забезпечити ідеальну ситуацію на вулицях міст нереально. Тож, зробив висновок Володимир Хомко, краще, щоб наступна зима була м'якою.  

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного