ON-LINE

Чому хворій з температурою 39 відмовили у виклику лікаря: коментар управління охорони здоров’я

п'ятниця, 06 січня 2017
3 січня цього року мешканці Рівного Світлані Куропій, яка приїхала до батьків у райцентр Сарни, по телефону у Сарненській поліклініці відмовили у виклику лікаря додому, хоча у жінки була температура 39 градусів.

Їй пояснили, що дільничний лікар ходить тільки до інвалідів та пенсіонерів.   Коли Світлана Куропій поцікавилася, чи не можна тоді викликати швидку допомогу, їй сказали, що швидка допомога на виклики до хворих на грип не їздить. Сайт Радіо Трек писав про це у публікації На Рівненщині до хворої грипом з температурою 39 градусів не прийшов на виклик лікар

Ми попросили прокоментували цю ситуацію заступника начальника обласного управління охорони здоровя Ігоря Добровольського (на фото):

За офіційною інформацією, виклик ні на пункт швидкої медичної допомоги, ні в реєстратуру центру ПМСД (первинної медико-соціальної допомоги, як нині називають полілкілінки) 3 січня на прізвище, яке було озвучено, не поступав. Фіксуються в журналі викликів. Є затверджена форма, в якій фіксуються виклики. Не мають права відмовляти у виклику лікаря додому. Нема регламентних документів, які б регламентували відмови.

За словами Ігоря Добровольського, не мають права відмовляти у виклику до людини з температурою і на швидкій. Лише якщо температура  невисока і працює поліклініка, тоді зі швидкої виклик можуть переадресувати туди.

 Якщо у виклику відмовили, Ігор Добровольський радить звертатися до адміністрації медзакладу.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак WSE 6 L 15 (PL). Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Загублено телефон

    Загублено мобільний телефон «Sony Xperia». Прохання повернути за...
  • Знайдено свідоцтво на Гецько

    На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного