Вимушені канікули у школах Рівного продовжили

Адже у місті триває епідемія грипу та гострих респіраторних інфекцій

У порівнянні з минулим тижнем рівень захворюваності у Рівному зріс на 70%. Захворіло за минулий тиждень у місті 4778 осіб. З них 1005 звернулися в лікарню. Епідпоріг перевищено вдвічі. 70% хворих - це діти. Лікарні перевантажені хворими. 

Комісія з надзвичайних ситуацій Рівненського міськвиконкому сьогодні продовжила у Рівному карантинні заходи і вимушені канікули у  школах до п'ятниці, 30 грудня, включно. У цей день вона знову збереться, щоб прийняти рішення, чи скасовувати карантинні заходи.

Що цікаво, що, незважаючи на карантин, масові заходи, тобто новорічні ранки у театрах Рівного, не скасовують. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: грип
Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень