ON-LINE

Селяни на Рівненщині через п'ять років дочекалися автобуса

п'ятниця, 08 вересня 2017
Щоб вплинути на чиновників, вони навіть погрожували влаштувати пікет під облдержадміністрацією.

Це автобус з Рівного до села Озерці Володимирецького району.

Ввечері з Рівного озерчани не мали чим добратися. Як розповів депутат Рівненської облради Степан Бузян, селяни з Рівного доїжджали до міста Вараш, звідти - до села Більська Воля. Далі 20 кілометрів до Озерець їм доводилося йти пішки, добиратися попутним транспортом, або просити когось із родичів чи знайомих, щоб виїхав з села і підвіз.  

Втім, селян почули в облдержадміністрації і з 4 вересня пустили ввечері з Рівного до Озерець автобус, який рухається через Сарни та Вараш.  

Про те, як вдалося це зробити, і про графік руху автобуса розповідає начальник обласного управління інраструктури та промисловості Федір Мисюра:

Автобус почав їздити з 4 вересня. Відправляється він з Озерець близько 4 години ранку і о 8 годині приїжджає в Рівне, а назад їде о 18 годині, і, відповідно, о 22 годині приїжджає в Озерці. Людям зручно зранку добратися до лікарні, а ввечері – додому.

 

Поки що він здійснює перевезення на тимчасових документах, як пробний рейс. Але в подальшому будуть внесені зміни у  маршрутну мережу і маршрут буде виставлений на розгляд конкурсного комітету.

Конкурс на здійснення перевезень з Рівного до Озерець на постійній основі відбудеться в останньому кварталі 2017 чи першому кварталі 2018 року. Але, запевнив Федір Мисюра, автобус до того часу буде працювати на маршруті, якщо перевізник, якого знайшли, не відмовиться це робити через нерентабельність. Тоді чиновникам доведеться шукати іншого перевізника. Адже саме через нерентабельність за цим маршрутом п'ять років досі ніхто не їздив. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
  • Загублено документи на Кравчук

    В районі вулиці 16 Липня було загублено жіночу сумку з речами та документами на прізвище...
  • Знайдено посвідчення на Корнійчук

    Знайдено посвідчення водія на прізвище Корнійчук Володимир. Тому, хто загубив,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного