Як підписувати декларації з сімейними лікарями, дізнавалися рівняни у ЦНАПі (+ ПОДАРУНКИ, ВИМІРЮВАННЯ ТИСКУ)

Та лотерея

Рівнян консультували, як укладати декларації з сімейними лікарями. Одноденна акція проходила в Рівненському ЦНАПі сьогодні з 9-ї ранку.

Керівники трьох рівненських ЦПМСД спільно з представниками управління охорони здоров’я та медиками обслуговували таким чином клієнтів ЦНАПУ, розповідає заступник начальника управління ЦНАПу Людмила Стригунова:

Ми попросили наших колег - управління охорони здоров’я - запросити представників трьох ЦПМСД, аби ті надали консультацію щодо укладання декларацій з лікарями. Також наші клієнти мали можливість отримати консультацію щодо стану свого здоров’я: виміряти тиск тощо.

Ініціатива провести таку акцію належить безпосередньо ЦНАПу. Пані Людмила зазначає, що значна частина клієнтів центру проконсультувалася у медиків.

Зацікавлені були як люди літнього віку, так і молодь, а також самі працівники центру надання адмінпослуг. Для учасників акції в ЦНАПі також влаштували розіграш призів, а також лотерею, в якій кожен охочий діставав навмання з контейнера листівку.

Працівники центру  написали на них різноманітні побажання, на кштал «Гарного дня» чи «Міцного здоров’я».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень