ON-LINE

Володимир Хомко подякував рівнянам за підтримку

четвер, 19 листопада 2015
Володимир Хомко, якого втретє обрали міським головою, звернувся до мешканців Рівного зі словами вдячності

«Шановні рівняни! Щиро дякую всім вам за ту підтримку, яку я отримав на цих виборах. Я її постійно відчував, і вона була і є мені дуже потрібна і дорога. Високий рівень цієї підтримки і радує, і неабияк зобов’язує. І це зрозуміло. Люди хочуть, щоб багато що в нашому житті змінилося на краще, і мають на це великі сподівання. Безумовно, я докладу всіх зусиль, аби зробити все, що задекларував у своїй передвиборчій програмі. Також хочу запевнити мешканців Рівного, що зроблю все можливе, аби виконати обіцянки, які дав їм під час зустрічей у період передвиборчої кампанії. Всі роботи з благоустрою дворів, облаштування дитячих і спортивних майданчиків не закінчаться разом з виборами. У нас масштабні плани на наступний і всі подальші роки щодо благоустрою міста.

Тому підтримка рівнян у здійсненні цих планів мені буде потрібна ще не раз. Ми разом повинні втілити в життя дуже багато хороших речей: відбудувати стадіон «Авангард», відновити наші парки, заасфальтувати вулиці, двори і зробити багато-багато іншого.

Держава переживає непростий час. Але ми маємо шанс зробити наше місто комфортним для життя. Отож, бажаю нам усім успіху в реалізації всіх наших задумів і планів», - наголосив Володимир Хомко.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного