ON-LINE

Вчені навчили щурів керувати автомобілями

п'ятниця, 25 жовтня 2019
Гризуни їздять на них за їжею

Вчені з Ричмондського університету навчили щурів їздити за їжею. Як повідомляє видання New Scientist, спеціально для гризунів створили невеликі автомобілі з підручних засобів.

Щурячі автомобілі - це контейнери для їжі, встановлені поверх електричних платформ з колесами. Всередині є «кермо» - система з трьох важелів, яка дозволяє направляти машину вперед і вбік.

Для експерименту дослідники відібрали шість самок і одинадцять самців. Навчали їх за допомогою пригощань: щури самі під'їжджали до руки, що тримає пластівці.

Щоб отримати винагороду, щури навчилися орієнтуватися в машині і опанували рульове керування, яким раніше не користувалися», - сказала невролог Келлі Ламберт, під чиїм керівництвом проходили досліди.

Вчені помітили, що гризуни, які самостійно водили машинки, були більш розслаблені, ніж їхні родичі, яких катали за допомогою радіоуправління. Результат експерименту підтвердив висновки попередньої роботи Ламберт: в них йшлося про те, що навчання новим навичкам позитивно впливає на щурів. За словами Ламберт, щурі, як і люди, отримують задоволення, збагачуючись у чому-небудь. 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного