ON-LINE

Створили чохол для смартфона з людської шкіри

вівторок, 22 жовтня 2019
На щастя, штучної

Французькі інженери розробили інтерактивний чохол зі штучної людської шкіри: він дозволяє управляти гаджетом за допомогою різних видів тактильного контакту - щипків, погладжувань, лоскоту і т.д.

Технологію під назвою Skin-ON винайшов співробітник інституту Telecom ParisTech Марк Тессі. У роботі йому допомагали колеги з Національного центру наукових досліджень Франції і група вчених, що вивчають взаємодію людини з комп'ютером. Ідея Skin-ON народилася, коли Тессі захотілося вщипнути телефон.

Пристрій реагує на різні види тактильного впливу, включаючи стиснення, удари, щипки, погладжування і лоскіт. Кожен жест асоціюється у гаджета з певним настроєм: якщо користувач стискає телефон - значить він злий, якщо гладить пристрій - значить, йому добре.

За допомогою цієї технології розробники пропонують управляти телефоном, ноутбуком або «розумними» годинниками. На телефоні Skin-ON працює як чохол, на ноутбуці - замість тачпада, а в розумних годинниках доповнює ремінець. У демонстраційному ролику розробники показали, що за допомогою чохла зі шкіри можна змінювати гучність, викликати контекстне меню або відправляти смайлики.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного