ON-LINE

Спанієль вижив після нападу алігатора і став помічником шерифа (ВІДЕО)

четвер, 24 грудня 2020
Дивовижна історія отримала продовження

Спанієль Гуннар – юний, але вже відомий пес, адже після нападу алігатора він став помічником шерифа.

Це важливий день. Ви тепер будете детективом. Ви присягаєте дотримуватися конституційного закону під час роботи в Офісі шерифа округу Лі?», - запитав шериф Кармін Марс кавалер-кінг-чарльз-спанієля на прізвисько Гуннар. Той у відповідь лизнув офіцера в ніс, пише CNN.

Гуннару чотири місяці, і тепер він має значок «Собака-помічник». Пес буде служити поліції округу Лі у Флориді і разом з господарем стежити за безпекою.

Місяць тому Гуннар і мріяти про таке не міг: його єдиним бажанням тоді було вижити. На крихітного цуцика напав алігатор, і його щасливий порятунок зробив його справжньою знаменитістю.

Все сталося в кінці листопада, коли Гуннар разом зі своїм господарем Річардом Вілбенксом гуляв біля ставка. 74-річний чоловік згадує про це так:

Алігатор випірнув з води, як ракета. Я ніколи не думав, що він може бути таким швидким. Все було дуже швидко. Не знаю, викид адреналіну або інстинкт, але я просто автоматично стрибнув у воду. Мені вдалося руками розтиснути пащу рептилії і вивільнити з неї Гуннара.

Після нападу у Гуннара залишився невеликий поріз на животі. Тепер пес гуляє тільки на повідку і мінімум в трьох метрах від ставка.


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ