Відомі українці – в унікальних столітніх вишиванках

Українські знаменитості влаштували дефіле в рідкісних вишиванках із приватної колекції, яким більше ста років

Окрім дефіле, актори київського драматичного театру показали виставу про історію кольорової гами та орнаментів вишитого одягу. А поряд із подіумом розгорнулася музейна виставка чоловічих та жіночих вишиванок із різних регіонів кін. ХІХ – поч. ХХ ст., повідомляє УНН.

У дефіле взяли участь кілька десятків представників українського шоу-бізнесу, серед яких Влада Литовченко, Марія Собко, Катя Осадча, Марія Яремчук, Ольга Сумська, Віталій Козловський, Петро Чорний та інші.

Знаменитості зізналися – вишиванки одягають доволі часто і пишаються цим.

«У мене в гардеробі чотири вишиванки. Одну з них, старовинну, мені передала в спадок бабуся. Сьогодні я тут, щоб популяризувати національний одяг серед молоді. Щоб люди розуміли: ми українці – і це круто», – розповіла співачка Марія Яремчук.

Також відомі українці полюбляють національні прикраси. Зокрема, актриса Ольга Сумська розповіла, що обожнює коралі.

«Коли чоловік запитує, що подарувати із прикрас, відмовляюся від діамантів. Прошу коралі. Обожнюю їх носити», – зізналася О.Сумська.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень