В Іспанії триває Томатіна

Десятки тисяч відвідувачів фестивалю кидалися переспілими помідорами у середу, відзначаючи 70-річчя масової бійки харчами у маленькому іспанському селі Буньйоль

Про це передає Еспресо.TV з посиланням на Mirror.

Цього року минає сім десятиліть від першої випадкової бійки помідорами, яка сталася між двома хлопчиками у 1945 році. Тоді у бійку втягнулося все місто, а «Ла Томатіна» стала відомою на весь світ традицією.

Повідомляється, що цьогоріч для розваги змарнують 145 тисяч кілограмів помідорів. На річницю шаленства до міста прибуло близько 40 тис. учасників. Масова бійка їжею зазвичай проводиться в останню середу серпня з 10 до 11 ранку.

Помідори походять із регіону Екстремадура, де вони найдешевші і найменш смачні. Після Буньйоля естафету продовольчих боїв переймуть інші міста Іспанії. Ідея припала до душі також Індії, США та Колумбії, де проходять аналогічні фестивалі.

На честь свята помідорним став також Google Doodle.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень