Як рятівники області відзначили професійне свято

З цієї нагоди працівники Служби порятунку продемонстрували виставку раритетної та сучасної пожежно-рятувальної техніки і спорядження

Спочатку до 150-річчя пожежно-рятувальної частини відкрили ювілейну стелу.

Далі для ветеранів Служби та рівненських школярів рятувальники продемонстрували виставку раритетної та сучасної пожежно-рятувальної техніки і спорядження. Також провели профілактичні заняття з питань безпеки життєдіяльності, тематичні конкурси та вікторини. Перед школярами з цікавою пізнавальною програмою виступили юні пожежники.

Також усі присутні змогли детально ознайомитися з роботою Служби порятунку, дізнатися тактико-технічні характеристики спеціальних та пожежних автомобілів, бойового спорядження та рятувального обладнання, побачити практичні дії з ліквідації різних надзвичайних подій та ситуацій.

Окрім того, всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих героїв-захисників нашої Батьківщини та колег рятувальників.

Насамкінець очільник Служби порятунку в області Сергій Крук  щиро подякував усім колегам-рятувальникам та ветеранам військ цивільної оборони і пожежної охорони за чесну службу в ім’я українського народу.

Варто додати, що з нагоди професійного свята рятувальників привітало й вище керівництво країни.

Нагадаємо, рівненські рятівники зняли відео до свого професійного свята.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень