ON-LINE

Напередодні у Рівному стартував перший міжнародний кінофестиваль - «Місто Мрії» (13 ФОТО)

четвер, 25 серпня 2016
1/13
Розпочали, як і годиться, світовим допрем’єрним показом стрічки спільного виробництва Ірану, Чехії та України - «Осінні спогади»

Враховуючи, що фільм у прокат вийде лише 15 вересня, саме рівняни мали змогу переглянути картину першими. В «Осінніх спогадах» розповідається про моменти життя бійця АТО та людські долі, які змінила війна. Головну роль зіграв актор Дмитро Лінартович, відомий українському глядачеві завдяки стрічці «Той, хто пройшов крізь вогонь». Як розповів режисер фільму Алі Фахр Мусаві, історію він хотів розказати не вустами акторів, а їхніми образами. В цьому він і вбачає основну особливість своєї стрічки.

Нагадаємо, «Місто Мрії» триватиме до 28 серпня. Конкурсні роботи показуватимуть від сьогодні у Кінопалаці «Україна». Як повідомили на відкритті фестивалю, усього на участь надійшло понад 260 заявок, з яких професійна комісія відібрала 68 найкращих фільмів з 18 країн світу. Стрічки змагатимуться у восьми номінаціях, які розділені на міжнародну та національну конкурсні програми. Судитиме ці роботи журі у складі режисерів, продюсерів, сценаристів та акторів з Білорусі, Чехії, Ірану та України.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено документи на прізвище Полюхович

    Втрачено коричневий гаманець з документами на прізвище Полюхович. Прохання повернути...
  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного