Зимова казка під питанням: синоптики розповіли, якої погоди чекати на Новий рік в Україні

Леонід Горбань та Вазіра Мартазінова зробили прогноз

Народний синоптик Леонід Горбань прогнозує, що завершення першого місяця зими в Україні буде з "плюсом" - 29-31 грудня очікується близько 1-2 градусів вище нуля і дощ.

Про це він повідомив "Апострофу". 

За словами Горбаня, початок 2021 року буде з невеликим "мінусом". Так з 1 по 5 січня очікуються денні температури на рівні 5 градусів морозу, а нічні 5-6 нижче нуля. Але вже 7 січня українців чекає потепління до +1 градуса. 
 

З 7 по 12 січня повітря прогріється до 4 до 5 градусів вище нуля, але вже з 13 січня на Україну чекає чергове похолодання - до 5 градусів морозу.

У свою чергу, завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова заявила, що похолодання в Україну прийде після 20 грудня, але Новий рік очікується без морозів і снігу, повідомляє "Обозреватель".

На Новий рік хвиля холоду повинна відійти, і в період переходу від одного року до іншого можливе навіть підвищення температури, - сказала вона.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень