Живуть в антисанітарії на трьох квадратних метрах: у колонії під Рівним були перевірки

Довічно засуджені скаржаться на умови їхнього утримання 

Ув’язнених у Городищенській колонії утримували в антисанітарії та малих камерах. На це ще торік поскаржились дев’ятеро довічно засуджених, повідомляє обласне управління прокуратури. Після письмового звернення до прокуратури у колонії провели перевірки.

Правоохоронці пересвідчились, що тут порушують законодавство, тож зобов’язали керівництво закладу відремонтувати приміщення. Гроші на це прокуратура особисто просила з державного бюджету, кажуть в обласному управлінні.

За додаткові кошти вдалось капітально відремонтувати старі приміщення, розширити житлову площу та привести до ладу майданчик для прогулянок.

Нагадаємо, це не вперше у прокуратуру скаржаться на умови проживання у колонії. Так, у 2018-му під час однієї з перевірок прокурори виявили серйозні порушення не лише у корпусах, де проживають засуджені, а й у цеху, де готували їжу ув'язненим. Також з'ясувалось, що у Городищенській колонії були проблеми й у санітарній частині.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень