Журналісти вимагають, аби міліція кинула за ґрати нападників на оператора

[media=48157]

Нападникам на оператора телеканалу «Рівне 1» загрожує, в кращому випадку, арешт на строк до півроку. За словами начальника міліції Василя Зелінського, наразі  ведеться досудове розслідування  за статтею 171 частиною першою "Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, яке карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Однак журналісти вимагають, аби справа розглядалася за частиною другою цієї ж статті, де передбачається обмеження волі на строк до п'яти років. Ось, що на це відповідає головний міліціонер міста:

 - Звичайно, я особисто буду ініціювати перед керівництвом слідства і слідчого управління, щоб відповідно було дійсно заслуховування цих матеріалів. І ці матеріали, які ви мені надаєте зі зйомки, вони повинні процесуально бути закріпленими до кримінально-процесуального законодавства. тоді вони набудуть відповідно самого змісту речових доказів.

Нагадаємо,  вчора, 21 жовтня, група осіб напала на знімальну групу телеканалу «Рівне 1».  Це сталося, коли репортери знімали матеріали про спробу виселення родини з будинку, який перебуває у заставі у банку.

[media=48178]

[media=48177]

[media=48176]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень